تجهیزات-بوفه-غرفه
تجهیزات غرفه و بوفه نمایشگاه

تجهیزات غرفه و بوفه نمایشگاه

اگر می‌خواهید در نمایشگاه حضور موفقی داشته باشید. یکی از مهم ترین مسائل تجهیزات غرفه ای است که از آن استفاده می کنید.غرفه نمایشگاه معرف کسب وکار شماست.پس نهایت دقت را در انتخاب تجهیزات غرفه خود انجام دهید

در ادامه با تجهیزاتی که در غرفه نمایشگاه ها استفاده می‌شود آشنا می شویم. بسیار مهم است ما بدانیم در یک غرفه نمایشگاهی چه وسایلی به کار می رود.

تجهیزات لازم برای ایجاد غرفه در نمایشگاه

اسپیس فرم برای ساخت غرفه نمایشگاه

در صورتی قصد شرکت در یک نمایشگاه را دارید ولی نمی خواهید هزینه زیادی برای ساخت غرفه بدهید اسپیس فریم مناسب کار شماست. اسپیس فرم ها یک چارچوب آماده هستند. که محیط ایجاد غرفه را برای شما فراهم می کنند

استند کراس نمایشگاهی

یکی از ارزان تزین ابزارهای تبلیغات در محیط است که به راحتی قابل جابه جایی است. و قابل استفاده برای تبلیغات شما در فضای بیرون داخل غرفه  است.

ویدئو وال

اگر می‌خواهید برند خود را با نمایشگر های بزرگ معرفی کنید.تا در مکان های شلوغ هم مخاطبان محتوا شمارا بشنوند و ببینند.ویدئو وال یک انتخاب مناسب و ایده آل برای شماست..

استند لمسی

یکی از تجهیزات جذاب و زیبا برای حضور در نمایشگاه می باشد .که امکان دیده شدن شمارا در میان سایر غرفه داران افزایش می‌دهد. استند ها به راحتی نصب می شوند.بسیار سبک و قابل‌حمل هستند .قابلیت پخش تصاویر زنده از اینترنت رادارند .وهم چنین می‌توانند تصاویر ظبط شده در هارد و سایر حافظه های شما را نمایش دهند. و ظاهری بسیار زیبا و شیک دارند..

میز و صندلی

میز و صندلی که از وسایل ضروری و مهم هر غرفه ای در نمایشگاه است.برای تأثیر بیشتر می توانید از ست های میز و صندلی استفاده می کنید. تنوع زیادی در انتخاب میز و صندلی وجود دارد که با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید انتخاب کنید.

استند پاپ آپ

در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی شده اند.قابلیت جابه جایی دارند. داری پروژکتور نور برای جلوه دادن بیشتر تبلیغات هستند. برای تزئین غرفه هم می توان از آن‌ها استفاده کرد.در بیرون سالن هم می توانند نصب شوند

استند رول آپ

نوعی بنر چاپی است که بوسیله پایه هایی که در آن قرار داده شد قابلیت ایستادن دارد. بوسیله فنرهایی که در آن تعبیه شده است بنر چاپ شده می تواند در آن رول شود. قابل حمل و بسیار سبک هستند و جلوه بسیار زیبایی دارند.استند رول آپ ها در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارند. و بیشتر در نمایشگاه هایی که در جزیره برگزار می شوند استفاده می شوند چون حالت موجی شکل دارند.

ویترین های نمایشگاهی

یکی از تجهیزات غرفه که به شما امکان بهتر نشان دادن محصولاتتان راه می دهد. ویترین ها در دو نوع ثابت و متحرک ساخته می شوند.

میز کانتر

یکی از تجهیزات پایه برای هر غرفه ای است. در ابعاد و اندازه ها مختلفی ارائه می شود. کانترهای میز معمولا در مدل های تاج دار،بدون تاج، تک نفره و دونفره ساخته می شوند.

راه بند

وسیله ای که برای  جلوگیری از ورود افراد متفرقه به قسمت شخصی استفاده می‌شود.راه بندها در رنگ و طرح هایی زیبایی ساخته می شوند.

یخچال ویترینی ایستاده

از این یخچال ها برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می شود

قهوه ساز

وجود یک قهوه ساز که برای پذیرایی استفاده شود سطح غرفه شمارا به شدت بالا می‌برد

تلویزیون نمایشگاهی

این تلویزیون ها در ابعاد مختلفی تولید می شوند.قابلیت نصب در بیرون و داخل غرفه شما  را دارند.برای جلب توجه مخاطبان بسیار کاربرد دارند و کسب و کار شمارا در نظر مخاطب حرفه ای جلوه می دهند.

آب سرد کن

کلمن شیشه ای هم یکی از ابزارهای لازم برای یک غرفه است.

دستگاه های ترجمه هم زمان

این دستگاه ها برای مراسمی که افراد با زبان های مختلف در آن شرکت می کنند. و بیشتر برای نمایشگاه هایی که به صورت بین الملی برگزار می شوند کاربرد دارند.

لیست تجهیزات بوفه

تجهیزات بوفه به دو بخش سرد و گرم تقسیم می شوند. تجهیزات گرم تجهیزاتی هستند که برای گرم نگه داشتن غذا استفاده می شوند. تجهیزات بوفه ای که بیشترین کاربرد دارند به قرار زیر هستند.

ظروف بوفه چهار طبقه

ظروف بوفه سه طبقه

ظروف سرو کیک درب دار بامبو

ظروف سرو کیک گرد شیشه ای درب دار

ظروف بوفه رستورانی سه طبقه

سینی سرویس

ظروف کاسه ای بوفه

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای