حداقل دستمزد سال آینده / اعلام شد / بالای ۳ میلیون تومان

حداقل دستمزد سال آینده / اعلام شد / بالای ۳ میلیون تومان

با توجه به اظهارات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مبلغ حداقل دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۰، دریافتی این قشر از جامعه حداقل رقمی بین ۳ میلیون پانصد و بیست تا سه میلیون ششصد و پنجاه هزار تومان خواهد بود.

در آخرین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین که صبح امروز در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اجرای قانون همسازی و افزایش سنوات دستمزد حقوق کارگران در سال آینده حداقل 35 تا 40 درصد افزایش می‌یابد.

با توجه به اینکه افزایش 25 درصد شاغلان کارمندی‌ و بازنشستگان در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس مصوب شده، بنابراین می‌توانیم به کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی قول دهیم که میزان افزایش حقوق آنها در سال 1400 میزان مناسب و معقولی است.

میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال جاری نسبت به بازنشستگان لشگری کمتر بود

سالاری با بیان اینکه قبول داریم که میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال جاری نسبت به بازنشستگان لشگری کمتر بوده است، تصریح کرد: اگر دولت بدهی‌هایش به سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کند، می‌توانیم قبل از اتمام سال جاری در حقوق بازنشستگان و کارگران را مجدداً افزایش دهیم.

وی ادامه داد: در مورد طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هم قبول داریم که عدالت اتفاق نیفتاده است؛ اما مواردی مانند سال بازنشستگی و آخرین حقوق دریافتی در زمان خدمت در این حوزه اثرگذار است که باید با کمک مجلس این موارد اصلاح شوند.

حداقل دستمزد کارگران در سال 1400 چقدر می شود؟

با توجه به اظهارات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مبلغ حداقل دستمزد کارگران در سال 1399، دریافتی این قشر از جامعه حداقل رقمی بین 3 میلیون و پانصد و بیست تا سه میلیون ششصد و پنجاه هزار تومان خواهد بود. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای